Menu

Yüzdeki Kırışıklıklara Karşı Etkili Çözüm!

Yüzdeki Kırışıklıklara Etkili Çözüm

Yüzünüzdeki Kırışıklıklara Karşı Savaş Açın!

Herkesin farklı yöntemler ile kırışıklıklarına karşı pek çok denemeler yapmıştır ve sonucu karşısında hep hayal kırıklığı yaşamıştır. Bunun içerisinde sizlere çok saçma gelse de yüzdeki kırışıklıklar için dua bile araştırıp edenleri gördüm şahsen. Hatta internet üzerinde en çok arama sorgusu yapılan kelimelerden birisi ”yüzdeki kırışıklıklar için dua” olduğunu biliyor muydunuz? 🙂 gerçekten enteresan fakat, böyle geçeceğine inanan insanlarımız da varmış… Ben sizlerin işini şansa bırakmıyorum ve bahsedeceğim bu kırışıklık aletinden bahsedeceğim yazımı sonuna kadar okumanızı rica ediyorum. En başından sonuna kadar.

Geçmiş yıllardan beri yüzde oluşan kırışıklar başta bayanların olmak üzere herkesin en büyük kabuslarından biri olmuştur. Bu nedenle kırışıklıklar oluşmadan önce çeşitli önlemlerin alınması bu kırışıkların ileri seviyelere ulaşmasını engelleme konusunda çok büyük öneme sahiptir. Şimdi yüzdeki kırışıklıklara etkin çözüm sağlayan yöntemlerden bahsedeceğiz. Ancak öncesinde kırışıkların oluşma nedenleri ve nasıl oluştuğu hakkında önemli bilgiler sunacağız;

Yüzdeki Kırışıklıklar Nasıl Oluşur?

Yüz bölgesinde meydana gelen kırışıklıklar genellikle orta yaşlarda başlayarak yaşın ilerlemesi ile daha belirgin ve kötü bir hal almaktadır. Bu durum hem erkeklerde hem de bayanlarda rastlanan bir durumdur. Fakat bu durum erkeklerden çok bayanlarda rastlanan ve daha çok problem oluşturan bir sorundur. Çünkü güzel görünmek isteyen bayanlar bu kırışıklar nedeniyle psikolojik sorunlar yaşayabilmektedir. Kırışıklar genellikle yaşlanma ile ortaya çıkan cilt yenileme hızının düşmesi ve sarkmalardan dolayı oluşmaktadır. Yaş ilerledikçe fonksiyonlarını yitiren deri hücrelerinde sarkmalar meydana gelir ve mimiklerinde etkisi ile derin kırışıkların oluşması kaçınılmaz bir hale gelir.

Yüz Kırışıklıklarının Nedenleri

Yüzde kırışık oluşumunun en belirgin iki nedeni çevresel etkiler ve genetik faktörlerdir. Genellikle erken yaşta yüz kırışması yaşayan insanların çocuklarında da aynı şekilde erken kırışma gözlemlenmiştir. Genetik nedenler çoğunlukla insanların etki alanı dışında kalsa da, çevresel faktörler çoğunlukla insanların etki alanı içinde yer almaktadır. Bunun dışında güneşten yayılan ultraviyole ışınlarına normalden çok daha fazla maruz kalmak yüz kırışıklıklarının nedenleri arasında örülmektedir. Dengesiz beslenme uyku düzensizliği de yine yüzde kırışıklıklara neden olabilecek yaygın etkenler arasındadır. Tüm bunların dışında alkol, sigara ve mimik hareketleri de kırışıklıkların gelişmesine ve daha belirgin olmasına yol açabilmektedir. Anlattığımız tüm faktörler çevresel faktörler çerçevesinde olup yüz bölgesinin ve diğer bölgelerin kırışma sürecini hızlandıran faktörlerdir.

Yaşlanmak tüm insanlar için kaçınılmaz bir durum olduğundan yaşlanma nedenli kırışıklarda her insan için kaçınılmaz bir durumdur. Bu konuda yapılabilecek tek şey kırışıkların oluşum süresini uzatmaktır. Bu konuda size yardımcı olarak çeşitli yol ve yöntemler hakkında aşağıda önemli bilgiler paylaştık. Verdiğimiz tedavi yöntemini düzenli bir şekilde uygulamanız halinde hem var olan kırışıklardan büyük ölçüde kurtulmuş olacak hem de kırışıklar çıkmadan önce müdahale ederek bu kırışıkların oluşma süresini uzatabileceksiniz.

Zeitgard 2 Kırışıklık Cihazı

Yüzdeki Kırışıklar Nasıl Geçer? – İşte Size Mucize!

Bu konuda yapabileceğiniz çeşitli yol ve yöntemler bulunuyor. Ancak biz, sizlere bu konuda en etkili ve en doğal çözümlerden biri olan Zeitgard 2 Anti-Age cihazından söz edeceğiz. Diğer tüm ürünlere oranla çok daha farklı bir çalışma prensibine sahip olan Zeitgard 2 Anti-Age cihazı, yüzdeki kırışıklıklardan büyük ölçüde kurtulmanız için sizlere yardımcı olmak amacıyla 31 yıldır 30 ülkede hizmet veren LR markasının geliştirdiği çok etkili bir üründür.
Ürünün çalışma prensibi şu şekildedir; öncelikle cihazı sıcak moda alarak çalıştırıyorsunuz ve kırışıkların bulunduğu bölgeye uyguluyorsunuz. Bu şekilde uygulama yapmanın nedeni ciltteki gözeneklerin açılmasıdır.

Ciltteki gözenekler açıldıktan sonra özel cilt kremini kırışıkların olduğu bölgeye masaj yaparak yediriyorsunuz. Bu sayede açık olan gözeneklerden içeri giren krem daha etkili sonuçlar doğuruyor. Kreminizi uyguladıktan sonra cihazı -5 derecelik soğuk moda alarak tekrar uyguluyorsunuz ve bu sadece açılan gözenekleri kapatmış oluyorsunuz. Bu işlemi düzenli olarak yapmanız durumunda yüz bölgesindeki kırışıklardan kısa sürede kurtulabilir ve eski pürüzsüz cildinize kavuşabilirsiniz.

Üstelik hiçbir yan etkisi ve zararı bulunmuyor. Cihazla beraber kullanacağınız LR markasının tüm ürünleri de bitkisel içeriklere sahip olduğundan tamamen doğaldır ve cilde zarar verecek veya yan etki oluşturacak bir tepkimeye yol açmaz. Bu nedenle tüm LR ürünlerini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Üstelik yaş gurupları tarafından güvenle uygulanabilir.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir