Menu

Ciltte Oluşan Pütürlü Lekelere Önerilen LR Ürünleri

LR-Terme-Hastaligi

Cilt üzerinde oluşan Kırmızı büyüklü küçüklü Pütürlü Lekeler cilt problemlerine önereceğim LR ürünleri bizzat kullanıp Pütürlü Lekelerinin iyileşme sürecine yardımcı olduğunu bana ileten iş ortağım bu vesile ile diğer Pütürlü Lekeleri olanlara da yol gösteren bir emsal olmuştur. Pütürlü Lekeler cilt problemlerini dilerseniz öncelikle biraz tanıyalım ve nasıl bir cilt problemine LR ürünü iyileşmesine yardımcı oluyor öğrenelim. Ayrıca bu tür cilt problemleri genelde geçicidir, fakat geçene kadar da insana sıkıntı yaratan ve acı veren bir durumdur.

Aşağıda önereceğim ürünleri sizlere nasıl kullanmanız gerektiğini de açıklayacağım ve düzenli kullanım sonrası iyileşmesine yardımcı olacaktır. Bu arada Pütürlü Leke olan bölgeye güneş teması daha çok azdırır ve başka bölgelere de sıçramasına neden olabilmektedir. Ayrıca Pütürlü Leke olan bölgeyi koparmaya veya soymaya çalışmayınız aksi halde tekrarlayacaktır.

Pütürlü Lekeler nedir?

Pütürlü Lekeler cilt üzerinde kabarcık, kızarıklık ve yüzeyi pütürlü şekillerdir. Ciltte kaşıntı, kuruluktan dolayı döküntü gibi durumlara neden olur. Kalıcı bir rahatsızlık değildir, fakat ciltte belirdiği zaman ortalama 1-2 ay gibi bir süre kalmaktadır. Bazılarında daha uzun da kaldığı görülmüştür. Pütürlü Leke cilt problemi ayrıca cilt çok tahriş olduğu durumlarda da çıkabilir.

Pütürlü Lekeler neden olur?

Genelde herkes merak eder Pütürlü Lekeler cilt problemi neden olur, nasıl çıkar, sebebi nedir? diye bunlardan sizlere bir kaç örnek vereceğiz ve neden oluştuğu hakkında sizlerinde bilgisi olmasını isteriz. Öncelikle kadınların en çok kullandığı kozmetik makyaj malzemelerinde olma olasılığı yüksektir. Kimyasal maddelerin cilde teması halinde cilt tepki olarak Pütürlü Leke olarak ortaya çıkabilir. Bu yüzden cildinize eğer makyaj malzemesi temas ediyorsa ki ediyordur, sonrasında çok iyi temizlemenizi öneririz.

Pütürlü Lekeler için önerdiğim ürünler:

Pütürlü Lekeler için önerdiğim ürünler ilk olarak Aloe Vera Box Set öneriyorum. İçeriğindeki ürünler ve kullanımı şöyle; Aloe Vera Acil Durum Spreyi, Aloe Vera Konsantre Krem, Aloe Vera Propolis Krem bu 3 ürünü düzenli olarak günde 2 kere sabah akşam olmak üzere kullanmanızı öneririm. İyileşmesinde çok yardımcı bir üründür, iyileşme süresine en düşük seviyeye getirir. Ayrıca kullanım sıralamasından da sizlere bahsedeyim. İlk önce Sprey kullanıyorsunuz ve 2 dakika sonra Konsantre Krem sürüyorsunuz cilt iyice konsantre jeli emdikten sonra en sonra Propolis kremi Pütürlü Leke olan bölgeye uyguluyorsunuz.

Not: Önerdiğim LR ürünlerini kullanırken lütfen yaz aylarında güneş ile temas ettirmeyiniz. Aksi halde kızarıklık, kabarma, leke gibi durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden yaz aylarında güneşe çıkacaksanız eğer güneş koruyucu krem kullanmanızı öneririz.

Özet olarak kullanılacak ürünler:

  • Aloe Vera Acil Durum Spreyi
  • Aloe Vera Konsantre Krem
  • Aloe Vera Propolis Krem

Ürünlerimiz ilaç değildir. Sadece destek ürünü olarak kullanabilirsiniz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

2 Yorum var “Ciltte Oluşan Pütürlü Lekelere Önerilen LR Ürünleri

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir