Menu

Saçta Kabuklanmalası için önerdiğim LR ürünleri

sac-mantari2

Saçta Kabuklanmalar iyileşmesinde yardımcı destek ürün!

Saç derisinde oluşan Saçta Kabuklanmalar çok can sıkıcı bir durumdur ve saç kabuklanması oluşumuna ve temizliğine LR ile dur diyeceğiz. Öncelikle saç kabuklanması sorunu yaşayan yakın bir arkadaşımın benim LR işi ile uğraştığımı ve LR’ın cilt rahatsızlıklarına yardımcı ürünleri olduğunu öğrenmesi üzerine beni buldu ve benden yardım istedi. Pek çok yöntemi denediğini fakat olumlu bir sonuç alamadığını bana söylemesi üzerine, benim de bu tür durumlar için iyileşmesine yardımcı olacak en iyi ürünleri kendisine önerdim.

Bu ürünleri düzenli olarak haftada 3-4 kez kullanması ile 2 haftada çok ciddi bir iyileşme gözlemlediğini bana iletti. saç kabuklanmasına veda eden arkadaşım şimdi LR’ın kalitesini bu ürün ile test etmiş oldu ve kendisi de şuan LR iş ortağı olarak benim üyem olarak başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor:) LR ürünlerinin çoğunun bu tip sorunlara ciddi bir iyileşme takviyesi olduğunu bilmenizi istiyorum ve Alman firması olan LR’ın hiç bir ürününde hemen hemen olumlu sonuç almadığımız ürünümüz olmadı.

saç kabuklanması için önerdiğim LR ürünleri:

  • Microsilver Plus Şampuan
  • Aloe Vera Acil Durum Spreyi

Ürünün Özelliği ve Etkisi:

Öncelikle ürünlerin özelliklerinden kısaca bahsetmek istiyorum sizlere, saç kabuklanması temizliğin ihmal olduğu yerlerde belirir ve pek çok nedeni de vardır, fakat genellikle hijyen eksikliğinden ve nemli ortamlardan kaynaklandığını bilmenizi isteriz. Ayrıca bakteri özelliği olan saç kabuklanmasını yok edecek en iyi madde gümüştür.

Gümüş’ün olduğu yerde bakteri oluşmaz ve bakteri olan yere gümüş sürerseniz o bakteri yok olur. Kısacası bakteri gümüşü sevmez. Benim sizlere önerdiğim Microsilver Plus Şampuan içerdiği gümüş ve antibakteriyel diğer etken maddeler sayesinde bu tür saç kabuklanması vakalarının iyileşme sürecine yardım eder.

Ürünlerin Kullanımı:

Microsilver Plus Şampuanı ile haftada 3-4 kere yıkamalısınız. Yıkadıktan hemen sonra saç kabuklanması olan bölgeyi rahatlatması için Acil Durum Spreyini saçınızı yıkadıktan sonra saç diplerine uygulamanızı öneririz.

Ürünlerimiz ilaç değildir. Sadece destek ürünü olarak kullanabilirsiniz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir