Menu

Saç Egzaması için tavsiye ettiğim LR ürünleri

 

LR Saç Egzaması Nasıl Geçer

Dilerseniz öncelikle bu cilt rahatsızlığı nedir? tanıyalım;

Egzema çeşit çeşit değişmekte ve en çok rahatsız eden Egzama çeşidi de saç derisinde oluşan kuruluk ve kuruluğun vermiş olduğu deride kabuklaşma ve döküntüdür.

Kaşıntı ve döküntü yaşatan ve saçlara da olumsuz yönde çok etki eden bu cilt problemi için sizlere iyi gelen ve destek LR ürünlerinden bahsedeceğim.

Öncelikle cilt üzerinde önerdiğim Aloe vera Dermaintense kremi bu aşamada kullanmayacağız. O cilt üzerindeki Döküntülere iyi geliyor, fakat saç döküntüsü için sizlere başka LR ürünleri önereceğim.

Çok olumlu sonuçlar alındığını ve dönüşlerin hemen hemen hepsinin destekleyici olduğunu da bilmenizi isteriz.

Ürünlerimizi kullanan 10 kişiden 8’inde iyileşme görüldüğünü ve doğal yardımcı ve destekleyici ürünler arasında en güvenilir markanın da LR olduğunu bilmenizi isteriz.

Saç Egzaması Belirtileri:

  • Saç derisinde oluşan kızarıklıklar ve pul pul olması
  • Saç derisinde normalden fazla yağ oluşması ve yağ tabakalarının oluşması
  • Saç derisinde aşırı kaşıntı durumu
  • Akıntılı iltihaplanma durumu
  • Saç derisi üzerinde oluşan kabarıklıklar
  • Döküntü ileri düzey olduğu durumlarda kulak kanalına iltihabın ilerlemesi ve kulakta akıntı

Saç Egzeması için tavsiye ettiğim LR ürünleri;

Kullanımı:

Normal şampuanınız yerine Microsilver Plus Şampuan kullanmanızı öneriyoruz. Bu şampuanı diplerde yaşanan döküntü üzerinde düzelmeye yardımcı özelliğe sahiptir. Ayrıca Microsilver Plus Şampuan’ın içinde bulunan gümüş antibakteriyel özelliği taşıdığı için Saç Diplerinde Döküntü bulunan tüm mikropları ve bakterileri yok eder.

Aloe Vera Acil Yardım Spreyini de Microsilver Şampuan ile duşunuzu aldıktan sonra saç diplerine ulaşacak şekilde sıkmanız durumunda Saç Diplerinde Döküntü olan bölgeleri rahatlatacaktır.

Ürünlerimiz ilaç değildir. Sadece destek ürünü olarak kullanabilirsiniz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir