Menu

Network Marketing’te Şirket Seçimi Önemli!

Hangi-Network-Sirketi

Merhaba arkadaşlar bu yazımda sizlere doğru bir network şirketi ile çalışmanın önemini ve avantajlarını anlatmaya çalışacağım. Öncelikle Türkiye piyasasında pek çok adını duyduğumuz ve kulağımıza yabancı gelmeyen network firmaları duymaktayız. Diğer network firmalarının adını burada vermek pek etik olmaz ama benim çalıştığım ve pek çok kişinin de artık bildiği Alman firması olan LR firması hakkında sizlere artıları anlatacağım.

Ben daha önce başka bir network firması ile çalışmadım ama inanın network işine başladığım günden beri daha doğrusu bu işin içine girdiğim andan itibaren diğer network firmalarını da duymaya başladım. Şuan LR firması ile çalıştığım için ve ilk network marketing işini LR ile tanıdığım için çok mutluyum hiç pişman değilim.

Diğer network firmaları ile çalışmadım ama neden LR diğer network firmalarına göre daha avantajlı? Öncelikle benim LR ile geçirdiğim toplam süre 9 ay oldu ve 9 ay zarfında benim üye yaptığım kişilerin bilindik network firması ile çalışanların da olduğunu ve onların üyelerine sunduğu imkanlar ve şartları öğrendikten sonra iyi de ben Alman firması olan LR ile çalışıyorum dedim kendime.

Diğer firmalarda sunulan vaadlerin çoğu yerine gelmediğini ve primleri gecikmeli aldığını ve üyelerine çok kazanç bırakmadığını öğrendim. Ayrıca şirket aracı, tablet, akıllı telefon gibi artılar da zaten yok bunlar LR’da cabası diyebiliriz. Ayrıca diğer network firmalarının Türkiye’deki geçmişine baktığımızda çok uzun bir zamandır Türkiye’de çalışmaktalar ve 30 yıllık firmalar bile var aralarında.

O kadar zaman piyasada olan bir network marketing firması daha ne kadar kazandırabilir ki? Elini sallasan illa biri o firmanın üyesidir. Bu yüzden ben LR’a üye olan herkesin çok şanslı olduğuna inanıyorum. Neden diye soracaksanız eğer, daha Türkiye’de 3 yıldır çalışmakta ve aktif olarak ta son 1 yıldır patlamaya başlamış durumdadır. Şu dönemde LR’a üye olanlar çok şanslı ve altınıza alacağınız üyelerin bir kaç sene sonra ne kadar olabileceğini siz düşünün.

LR Health & Beauty şirketinin avantajları;

LR şirketinin avantajları gerçekten çok ve bu avantajlardan sizlere bahsetmek istiyorum.

  • Öncelikle firmanın prim sistemi oranları çok iyi ve basamak atladıkça katlamalı bir şekilde prim yüzdeniz artıyor. Belli bir seviyeye gelince prim + sahip olduğunuz yükseldiğiniz unvana göre artı prim daha geliyor.
  • Alman kalitesinde ürünler üretiliyor ve 30 yıllık bir deneyime sahip. Ayrıca sağlık ve kozmetik ürünleri fiyatlarına göre çok uygun herkesin alabileceği şekilde Türkiye kullanıcılarına sunuluyor.
  • Ürünler pek çok testten geçiyor ve pek çok belgeye sahiptir. Ayrıca sağlık bakanlığı ithalat izni de mevcuttur.
  • Dünya starları LR ile çalışıyor ve bu ünlülerin adına özel üretilmiş parfümler mevcut.
  • Araç konsepti en çok dikkat çeken tarafı oluyor ki, bu LR üyelerine sunulan ve LR üyelerinin ihtiyacı olan bir şeydir. Aracı veriyorlar ve tüm masraflarını da LR şirketi bizzat karşılıyor. Yakıtı koy bin git!

Network Marketing işini birde Enes Olgun’dan dinleyin

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir