Menu

LR Zeitgard Serox Instant Result Maske

LR Zeitgard Serox Instant Result Maske

LR Zeitgard Serox Kırışıklıklara Hızlı Sonuç Maskesi – Yeni Ürün!

LR Zeitgard Serox Instant Result Maske Türkiye’ye 06.01.2018 tarihinde satışa sunuldu. Yeni ürünümüz diğer avrupa ülkelerinde satışa çıkarıldı ve kataloglara hızlı bir giriş yaparak, etkisi sayesinde şimdiden çok ses getiren bir ürün oldu.

Özellikle Almanya’da tanıtımı yapıldığında bile dikkatleri üzerine çeken LR Zeitgard Serox Instant Result Mask ürünün en dikkat çeken yönü 20 dakikada yüzünüzün tüm bölgesinde kırışıklıkları ve mimik çizgilerini gözle görülür bir fark ile açmasıdır.

Bu kadar kısa sürede etki eden yeni ürünümüz ülkemizde de eminim satışlara sunulduğu andan itibaren çok ses getirecek ve piyasada bulunan pek çok kırışıklık karşıtı anti-age ürünlerinin de önüne açık ara farkla geçecektir.

20 dakikada harika sonuç!

LR Zeitgard Serox Instant Result Maske yapılan testlerde 20 dakika sürede yüz bölgesinde kullanılıp, süre sonunda verdiği sonuca testi gerçekleştiren kişiler bile gözlerine inanamamış ve büyük şok yaşamışlardır. Adından da anlaşıldığı üzere ”hızlı sonuç maskesi” kısa sürede cildinizdeki kırışıklıkları açıp, daha taze ve canlı görünüme kavuşmasını sağlıyor. Kısacası LR Zeitgard Serox Instant Result Maske ile 20 dakikada kırışıklıklara ve mimik çizgilerine veda ediyorsunuz.

LR Zeitgard Serox Instant Result Maske Göz çevresi kırışıklıklarda çok etkili (kaz ayakları)

Ürünümüzü test eden kişilerin görüşlerine yer verildiğinde LR Zeitgard Serox Instant Result Maske özellikle göz çevresinde çok etkili olduğunu ve bu bölgede bulunan kırışıklık ve mimik çizgilerini eskiye göre çok daha iyi açtığını ayrıca taze ve güzel bir görünüme kavuştuğunu dile getirmektedir. Yüz bölgesinin her bölgesinde uygulayabileceğiniz yeni ürünümüzü göz çevresi görünümünde de çok başarılı olduğunu vurgulamak istedik.

LR Zeitgard Serox Instant Result Maske

LR Zeitgard Serox Instant Result Maske nedir, ne işe yarar?

 • Kırışıklıklarınızı açar
 • Mimik çizgilerinizi açar
 • Taze görünüm verir
 • Daha canlı bir cilt görünümü kazandırır
 • 20 dakikada etkisini tam gösterir
 • İkna edici memnuniyet sağlar
 • Pratik kullanıma sahiptir
 • Etkisini uzun süre korur
 • Deri dokusunu rafine eder
 • Cildi genel anlamda onarır

Erkekler ve Kadınlar uygulayabiliyor!

Yeni çıkan ürünümüz LR Zeitgard Serox Instant Result Maske yaşlanmayı kabul etmeyen herkes kullanabilir. Erkek ve Kadın için ürünümüz kullanıma uygundur. Sadece bayanlara hitap eden bir ürün olmadığını ve kendine bakan ve kendine değer veren erkekler için de ürünümüz kullanılabilir.

Özellikle erkeklerde göz çevresi ve alın bölgesinde oluşan derin kırışıklıklar için kullanıma ideal bir üründür. Yüzünüze uygulayacağınız bu maske sayesinde hep genç bir cilde sahip olacaksınız…

Yeni ürün hakkında bilgilendirmeler için takipte kalın!

LR Zeitgard Serox Kırışıklık Maskesi ile ilgili daha fazla detayları sizler ile ilerleyen günlerde paylaşmaya devam edeceğiz. LR Zeitgard Serox Instant Result Maske öncesi ve sonrası görüntüleri de bizzat sizler ile paylaşacağız ve yeni ürünümüzün etkisini ve sonucunu hep birlikte göreceğiz. Yeni ürünümüz hakkında bilgi sahibi olmak için Bizi takip etmeye devam edin…

Daha etkili ve uzun süreli sonuç için;

LR Zeitgard Serox Instant Result Maske kullandınız ve daha uzun süre etkisini korumasını istiyorsanız eğer, o zaman size bir öneride bulunayım. LR Zeitgard Serox Instant Result Maske sonrasında LR Zeitgard Serox Instant Result Serum ile bu etkiyi uzatabilir ve daha kalıcı bir sonuca ulaşabilirsiniz.

LR Zeitgard Serox Instant Result Serum ürünü de yine aynı seride bulunan ve ikili olarak kullanımda ise çok daha iyi sonuçları elde edebilir ve uzun süreli yaşlanmayı durdurabilirsiniz. Daha taze, daha canlı ve daha genç bir cilde kısa sürede bu ürün ile kavuşmanız mümkün!

LR Zeitgard Serox Instant Result Maske an itibari ile satışa sunulmuştur. Fiyat bilgisi almak için ve öncesinde daha fazla bilgi almak için aşağıda ki formu doldurabilirsiniz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

3 Yorum var “LR Zeitgard Serox Instant Result Maske

 • Zeitgard serox maskeyi daha önce yurtdışında kullandim,türkiyeye gelmesine cok sevindim.özel günler için vazgeçemediğim bir ürün…gönul rahatlığı ile kullanabilirsiniz,tavsiye ediyorum…

 • Denemek istiyorum en kisa zamanda

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir