Menu

LR Zeitgard 2 Cihazına büyük ilgi var!

zeitgard

LR’ın yaklaşık 2 ay önce piyasaya sürdüğü Zeitgard 2 Cihazı kullanıcılar ve güzellik salonlarının yakın markajına girdi. Çok büyük bir giriş yapan ve güzellik sektöründe çok ses getiren cihazın özellikleri kullandıkça ortaya çıkıyor ve hızla yayılıyor. Öncelikle Zeitgard 2 Anti-Age Cihazının büyük ilgi görmesinde cihazın gerçekten kesin sonuçları oldu. Anti-Age özelliği olan ve kullanılışı çok basit olan cihazı kesinlikle ihtiyacı olanın alması gerektiğini söylemek istiyoruz. LR uzun süre çalışmalarını sürdürdüğü mühendislerin sonucunda bu cihazın ortaya çıktığını ve kısa sürede en çok satılan cihazın olması inanın tesadüf değildir. Çok etkili olan ve sonucunu anında gördüğünüz ilk cihazdır. Aşağıda sizlere nasıl kullanıldığına dair detayları da vereceğiz.

Zeitgard 2 Anti-Age Cihazı Kullanımı Nasıl?

Cihazın kullanımı ile ilgili aslında daha önceki yazımız olan LR ”Zeitgard 2 Anti Age” Nasıl Kullanılır? başlığı ile anlatmıştık, fakat buradan bir kez daha kısa bir şekilde cihazın nasıl kullanıldığı konusunda yazalım. Öncelikle cihazın 2 en önemli özelliği bulunmaktadır. Soğutma ve Isıtma sistemi, cildin kırışık olan bölgelerine önce sıcak ayarda kullanılarak cildin kapalı olan gözeneklerini açıyorsunuz ve LR’da cihaz için kullanılan özel kremler mevcut o kremleri sıcak ile açtığımız gözeneklere iyice yediriyorsunuz. Daha sonra gözenekleri tekrar kapatmak için soğuk ayarına alıyorsunuz (-5) sorunlu bölgelerde gezdiriyorsunuz ve gözenekler kapandığı gibi cildinizde gözle görünür bir şekilde farkı ilk seansta görüyorsunuz.

Zeitgard 2 Anti-Age Cihazını güzellik merkezleri alabilir mi?

Evet en çok ilgi gösteren sektörlerden birisi de güzellik merkezleri oldu. Zeitgard 2 Anti-Age namını duyan ve sonuçlarını gören güzellik merkezleri bu ürünü inanın havada kapıyorlar. Zaten sizlere bir şey daha söylemek istiyoruz, bu cihazı istediğiniz an alamıyorsunuz çünkü ürün stoklarında fazla durmuyor. Çok hızlı satışı olduğu için stoklarda bulunmaması bizleri biraz zor durumda bırakıyor. Ancak önceden sipariş verenlerin eline ulaşıyor. Bu arada asıl sorumuza gelelim konuyu fazla dağıtmadan. Zeitgard 2 Anti-Age Cihazını güzellik merkezleri alabilir, fakat LR’ın sistemine göre üye olmadan almak isterseniz fiyatlar farklı oluyor belli bir iskonto alamıyorsunuz. Fakat üye olarak alırsanız %28 gibi bir indirim söz konusu oluyor bu da tabi sizin için daha iyi olur bir zararınız yok üye olduğunuz da. 

Zeitgard 2 Anti-Age Cihazını Almak İçin Aşağıdaki Formu Doldurunuz!

 

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

9 Yorum var “LR Zeitgard 2 Cihazına büyük ilgi var!

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir