Menu

LR’da zayıflama ve diyet ürünleri var mı?

LR Zayıflama Ürünleri

LR firmasının zayıflama yönelik üretmiş olduğu yardımcı ürünler LR 28 Günlük Body Mission diyet programı ve bu programa ek olarak Figuactive ürünleri ve Aloe vera jel içeceklerimiz mevcuttur. LR zayıflama ürünleri var mı? şeklinde pek çok soru yöneltiliyor bana ve ben de buna açıklık getirmek istedim. Dilerseniz biraz daha detaylı olarak sizlere açıklayayım.

LR ürünleri ile nasıl kilo kontrolü sağlanır?

Öncelikle LR’ın 14 Ekim 2017 tarihinde LR kataloğuna giren LR 28 Günlük Body Mission Flexi Set diyet programı gerçekten çok ses getirdi ve kullanıma başlayan kullanıcıların hepsi ilk 1 haftada bile 1-2 kilo arası zayıflamaya başlamışlardır. Ürün çok yeni olduğu için ben size ilerleyen zamanlarda bu kilo verenlerin diyet öncesi ve diyet sonrası görüntülerini ve kaç kilo verdiklerini de paylaşacağım.

LR 28 Günlük Body Mission Flexi Set nasıl zayıflatıyor?

Öncelikle paketin içerisinde pek çok insan vücuduna faydalı minerali ve proteini bol olan ürünler ile takviye sağlıyor. Ayrıca içerisinde LR Figuactive ürünleri bulunmaktadır ve bu ürünler Figuactive Shakeler ve Figuactive Çorbalar öğün olarak sizlere sunuluyor.

Bu öğünler ile günlük olarak besleniyorsunuz ve buna ek olarak ayrıca bir öğünü de siz oluşturuyorsunuz. Bu öğününüz de diyet programınıza uygun olarak uygulamanız lazım. Ayrıca içerisinde LR Protein İçeceği bulunmaktadır, bu protein içeceği de size gereken proteini fazlası ile vermektedir. Süt veya su ile karıştırarak tüketebiliyorsunuz. Bu ürünler sizi tok tutuyor ve kilo aldırıcı hiç bir besin içerisinde yer almıyor, sağlıklı olarak kilo vermeye başlıyorsunuz.

Ayrıca paket içerisinde LR Probalance ürünü de mevcut bu ürünü de diyet programınıza uygun olarak kullanıyorsunuz. Tablet şeklindedir ve günde 2 adet kullanmanız yeterli oluyor, yağ yakımında etkili ve tokluk hissi veren bir gıda takviyesidir.

Pakette yer alan bir diğer ürün ise LR Karışık Bitki Çayı bu çay da sizi hem rahatlatıyor, hem de açlık hissinizi azaltmanıza yardımcı olarak, yağ yakımınıza da yardımcı oluyor.

LR 28 Günlük Body Mission Flexi Set aldığınızda ayrıca size Online Diyet Koçu şifresi geliyor, boyd mission sitesi üzerinden bu şifreyi girdiğinizde size 28 gün boyunca eşlik edecek ve diyetinizi nasıl yapmanız konusunda sizi yönlendirecektir. Ayrıca egzersizler hakkında da sizi bilgilendirerek sizin sağlıklı bir şekilde zayıflamanıza yardımcı olacaktır.

Çok detaylı düşünülmüş olan bu zayıflama ve diyet paketi sayesinde 28 günde kullanıcılar ortalama 4-8 kilo arası sağlıklı olarak kilo vermektedirler. Ürün bu konuda çok başarılı zayıflamayı kafasına koymuş olanlar için ideal bir pakettir. Kesinlikle tavsiye ederim sağlıklı kilo kontrolünü LR 28 Günlük Body Mission ile sağlayabilirsiniz.

LR 28 Günlük Body Mission ile ilgileniyorsanız yani zayıflamak istiyorsanız eğer aşağıdaki formu doldurun, LR üyelik avantajı ile indirimli olarak ne kadara alabiliyorsunuz, sizi bilgilendirelim.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir