Menu

”LR Serox Göz Pedi” Göz Çevresi Kırışıklıkları Kalmasın!

lr-serox-goz-cevresi-kirisiklik

LR’ın göz çevresi kırışıklıkları için üretmiş olduğu ”Serox Göz Pedleri” kısa sürede göz çevresi kırışıklıklarınızı azaltmakta ve bazı cilt tipine göre tamamen ortadan kaldırmaktadır. Çok kısa sürede bu kadar büyük bir çıkartan bu ürünün kullanımı da çok basit.

LR Serox Göz Pedi kullanımı haftada 1 kez kullanılması yeterli olduğunu ve bunu haftada 1 kez kullandığınız anda aradaki farkı sizler de göreceksiniz. Almanya’nın başarılı doğrudan satış firması olan LR’ın uzman ekibi özellikle kırışıklıklar konusunda çok üzerine durulmuş deneyler yaparak kırışıklıkları nasıl en aza indirebileceklerini çok iyi çalışan bir ekiptir.

Profesörler ve cilt uzmanları her gün yeni bir özellik bulmak için zamanının büyük bir kısmını kırışıklık ve diğer benzeri yaşlanmaya bağlı genetik cilt sorunlarına çare bulmak için büyük emek vermektedirler. Olumlu sonuçlar da aldıklarını görmekteyiz ve bizzat kendi arkadaşlarıma ve akrabama tavsiye ettiğim ve yan etkisi olmayan bir üründür. Serox serisinde bulunan göz pedlerini göz çevresi kırışıklık sorunu olanların kesinlikle denemesini tavsiye ediyorum.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir