Menu

LR Racine Tonik ile derinlemesine makyaj temizliği

Racine serisinde bulunan Racine Tonik ile ilgili sizlere bir yazı oluşturmak istedim. Özellikle bu ürünün makyaj temizliği konusunda çok iddialı bir ürün olduğunu ve dikkat çeken bir özelliğinin de ALKOLSÜZ olması da cildinize zarar vermeden gözeneklerinize kadar giden makyaj kalıntılarını ve yağları tamamen temizleyerek cildinize rahat bir nefes almasını sağlar.

Cilt temizliğinde ürün seçiminin önemi!

Diğer piyasada bulunan alkol içeren ürünlerden uzak durmanız gerektiğini ve daha çok doğala yakın ürünler kullanmanızı şiddet ile öneririm. Aksi halde alkollü kullandığınız piyasadaki pek çok toniklerin cildinizin gözeneklerin de genişleme sağlayarak gözenekleriniz’in açılmasını sağlar. Bu da hiç hoş olmayan bir görüntü sağlayarak sizlere geri dönüşü olmayan kalıntılar bırakır.

Tonik kullanımında dikkat edilmesi gerekenler:

Toniği kullanmadan önce cildinizi su ile yıkayarak temizlemeniz gerekmektedir. Bunu yüz temizleme jelleri ile de yapabilirsiniz. Daha sonra cilt makyajdan kabaca ayrıldıktan sonra ise tonik ile ince temizliğe yani derinlemesine temizliğe geçilmeli, burada LR Racine Tonik devreye giriyor ve sizin cildinize en ufak zarar vermeden gözenekleriniz de bulunan makyaj kalıntılarından ve tüm zararlı maddelerden arınırsınız.

LR Racine Tonik kullanmanız için bir kaç neden:

  • Cildinizdeki ölü derilerden kurtulmanızı sağlar
  • Cildinizdeki gözenekleri sıkılaşmasını sağlar
  • Cildinize yumuşaklık sağlar
  • Cildinizin gözeneklerini derinlemesine temizler
  • Cildinizi makyajdan tamamen arındırır

LR Racine serinin diğer ürünleri de ilginizi çekebilir

Ayrıca Racine serinde bulunan diğer yüz temizleme ürünlerinden de sizlere bahsetmek istiyorum. LR Racine Temizleme Köpüğü ile derinlemesine temizlik ve her mevsimde kullanılabilir özelliği mevcuttur.

LR Racine Göz Makyajı Temizleyicisi ile göz makyajınızı temizleyebilir ve hassastır. Lens kullananlar için de uygun olduğunun ayrıca altını çizmek gerekiyor. Su ile çıkabilen makyaja uygundur.

Vücudunuza bakım uygulayabileceğini LR Racine Vücut Yağı ile zengin içerikli bakım sağlar. Masaj için de kullanıldığında cildi rahatlatır.

Sizlere zaman buldukça ürünlerimiz hakkında bilgiler vermeye devam edeceğim. Bu yazımızda LR ürünlerinin Racine serisinde yer alan ürünlere değindik. Racine serisinde bulunan ürünleri bizzat kendimde kullanıp denedim benim cildim normalde kuru bir cilt fakat bu ürünler cilt temizliğinde çok iyi olduğunu söyleyebilirim.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir