Menu

LR Racine Serisi Yüz Bakım Ürünleri

LR-Racine-Ürünleri

LR Racine Special Care bakım ürünleri tüm cilt tipine uygundur ve bireysel çözümler sunan ürünleri içerir. Ayrıca yüz bakım ürünlerinde de iddialı olan bu ürünlerin içerdiği etken maddelerini sizlere aşağıda özellikleri ile beraber sunacağız. Her ürünün kendine özel bir özelliği mevcut ve etkili çözümler sunan özel ürünlerdir. LR’ın Racine serisinin en belirgin ve güzel özelliği ise hemen hemen her cilt tipine uygun ürünlerinin olmasıdır. Ayrıca besleyici ve vitamin içerin maddeleri ile cildi besler ve gereken nem oranını dengeler.

Ürün Özellikleri:

  • Özel nemlendirici bakım sağlar: Farklı cilt tiplerine göre uygun 3 ürünü bulunmaktadır.
  • Extra yoğun bakım sağlar: Daha fazla elastikiyet ve esneklik sağlar ayrıca cildi nemlendirir.
  • Q10 ile etkin yüz bakımı: Cildi yaşlanmaya karşı korur ve iyileştirme özelliği vardır.

Q10 içeren maddeyi inceleyelim:

Bilmeyenler için Q10 etkin maddenin ne işe yaradığını ve içerdiği vitaminler ve cilde sağladığı yararları paylaşalım. Öncelikle Q10 ciltte hücrelerde etkili bir üründür. Hücre yenileyici özelliği vardır ve normalde A, C ve E vitaminlerine eş değer bir maddedir. Ayrıca hücreler adına enerji üretimi sağlaması ile bilinmektedir. Q10’un ciltte sağladığı en önemli etki ise yaşlanma önleyici özelliği taşımasıdır. Özet olarak yaşlanmaya karşı etkili bir maddedir.

LR-Racine-Yüz-Bakım-Ürünleri

LR Racine Yüz Bakım Ürünleri:

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.



LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONU



Güzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir