Menu

LR Racine Collagen & Liposome Serum

LR Recine Serum

LR ürünleri arasında herkesin çok bilmediği fakat çok etkili bir üründen bahsetmek istiyoruz sizlere, LR Racine Collagen Serum ve Liposome Serum bu ikili çok etkili olduğu kadar kullanımı da bir o kadar kolay üründür. LR’ın bu ürün için çok etkin ve özellikle cilde kazandırdığı Esneklik ve Kırışıklıkların önüne geçme özelliğidir. Bu iki serumda Recine serisinde bulunmaktadır ve ikisi de inanın çok değerli ve etkili ürünlerdir.

Bu ürünleri kullanan bir yakınım cildinde yaşanan değişikliklerden bana bahsettiğinde gözle görülür bir şekilde olan bir değişime şahit olduğumu da söylemek istiyorum. Kendisi yüzünde kullandı ve göz kenarlarındaki kırışıklıktan ve cildindeki soluk görünümünden şikayetçiydi, bende kataloğu karıştırırken bu iki serumu önerdim ve iyi ki de önermişim oldukça mutlu oldu ve kendisi de şuan LR iş ortağı olarak çok güzel yerlere geldi. Not: Ürünün kalitesine güvenerek bu işe girdi. Şimdi sizlere Racine Collagen ve Liposome Serum hakkında bilgi verelim.

lr-recine-serum

LR Racine Collagen Özellikleri

Bu Serumun özellikleri cildinize esnekliği ve elastikliği veren bileşenler sayesinde sizde de bu etkileri sağlamaktadır. Diğer yandan Collagen (Kollejen) eksikliği yaşayan cildiniz kırışıklığa maruz kalır ve burada Collagen Serum devreye giriyor ve bu eksikliği tamamlıyor ve cildinizin istediğini veriyor. Kullandıkça kırışıklıklarınızda azalmalar ve tamamen kaybolmalar başlarsa şaşırmayın.

LR Recine Liposome Serum Özellikleri

Liposome serum özelliklerine gelince bu ürünümüz de cildinizdeki eksik olan nem oranını dengeler ve cildinizde nem sorunu yaşayan hücreleri canlandırarak devamlı olarak cildinizin nem düzenini sağlar. Ayrıca bu serumun cildinize sağlayacağı değer ile cildinizi sıkılaştırır ve nem ile cildinizdeki soluk renk gider.

Not: Normalde kırışıklıklar için cildinize öncesinde gündüz ve gece kremi kullanıyorsanız eğer bu serumlar ile çok güzel uyum sağlayacağını belirtmek isterim. Çok güzel cilt bakım seti oluyor ve bu kombin ile çok daha güzel sonuçlar alırsınız. Kullanımı ise şöyle olmalı; Gündüz kremi öncesi kullanmanız gereken Recine Collagen Serum cildinize salgıladığı esneklik ve elastik özelliği ile saf kollejeni size verir. Gece kreminden önce ise Recine Liposome Serum olmalı yıpranmış ve kuru cildiniz için harika bir cilt nemlendirici görevini üstlenir.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir