Menu

LR Microsilver Plus Kepek Önleyici Şampuan

LR Microsilver Plus-Kepek Şampuanı

Kepek önleyici şampuan olarak Microsilver Plus Şampuan çok etkili sonuçları ile kepek sorunu yaşayanların derdine derman oluyor. Kepekleri tamamen ortadan kaldıran ve antibakteriyel özelliğe sahip olan ürünümüzden dilerseniz biraz sizlere bahsedelim. Öncelikle Microsilver serisinde bulunan bu şampuanın en belirgin özelliği kepeğe karşı etkili olmasıdır. Var olan kepeği yok eder ve kepek oluşumunu önler. Ayrıca saç derisinin köklerinde gözle görülmeyen mikrobik zarar verici tüm madde ve etkenleri de antibakteriyel özelliği ile temizler saç derinizin nefes almasını sağlar.

Kepek sorunu olan kişiler için çok ideal bir ürün olduğunu ve verdiğiniz paranında karşılığını fazlası ile veren bir üründür. Yakın çevremde kepek sorunu yaşayan bir çok bay ve bayan arkadaşlarıma Microsilver Plus Kepek Şampuanı ürününü önerdim ve gerçekten beni her gördüklerinde bana teşekkür ediyorlar.

Microsilver Plus Şampuan – Seboreik Dermatit (Saç Derisi Egzaması)

Ayrıca Seboreik Dermatit yani Saç Derisi Egzaması tedavisi içinde Microsilver Plus Şampuanı kullanabilirsiniz. Saç Egzaması sorunu yaşayan iş ortaklarıma kesinlikle bu ürünü tavsiye ediyorum. Kuruluk ve tahriş olan kafa derisini de rahatlatıyor ve kafanızdan tüm dertlerinizi bu ürün ile kısacası atıyorsunuz. Ayrıca saç derisinde yaralar var ise yaralara da çok iyi geldiğini bilmenizi isterim.

  • Microsilver Plus Kepek Şampuanı Özellikleri;
  • Kepekleri yok etmek için savaşır ve tekrar kepek oluşmasını engeller.
  • Saçınıza bakım sağlar ve saç derisinde de rahatlık sağlar.
  • Kuru ve kaşıntılı saç derisini rahatlatır ve onarır.
  • Seboreik Dermatit (saç derisi egzaması) etkisini azaltır.
  • Tahriş olmuş ve kuru kafa derisini rahatlatır ve tahrişe odaklanarak iyileştirme sağlar.
  • Saç derisinde yara var ise iyileşmesine yardımcı olur.

Önerilen ürünler ilaç değildir! Ürünleri kullanmadan önce lütfen önce doktorunuza başvurunuz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir