Menu

LR Aloe Vera Dermaintense Krem Mucizesi!

LR Egzama Sedef Kremi Dermaintense

Bir çok kişinin şikayetçi olduğu cilt problemleri arasında ”Cilt Döküntüsü, Egzama” ve ”Kuru Cilt Döküntüsü, Sedef” olduğunu biliyorsunuz. Bu cilt problemleri için pek çok krem pek çok alternatif yöntemler uygulansa da kesin sonuca varılamadığını da görmekteyiz. LR Egzama ve Sedef kremi kullanan her 10 kişiden 8’inde iyileşme görüldüğünü ve ürünlerin yardımcı ve destekleyici olduğunu sizlere söyleyebiliriz.

Kullanıcı yorumlarına baktığımızda ise ciddi oranda bir olumlu sonuç aldığımızı ve yorumların hepsinde LR’a teşekkürler yağdığını sizler de yaptığınız araştırmada göreceksiniz.

LR Egzama problemi yaşanan ciltler için iyileşme sürecine yardımcı olan tek şey ”Dermaintense Krem” bu kremi kullanmadan önce bir ürüne daha ihtiyacınız olacaktır. O da ilk yardım spreyi sorunlu bölgeye önce spreyi sıkıyorsunuz ve cildiniz kurumadan önce Dermaintense Kremi sürüyorsunuz.

Egzama ve Sedef cilt problemi için tavsiye ettiğim LR ürünleri ve kullanım şekli;

Egzama:

  • Acil Yardım Spreyi: sabah ve akşam sorunlu bölgeye sprey sıkılarak, Dermaintense Kremin sürünüz.
  • Propolis Krem: İyileştirmeye yardımcı özelliği ile adından çok sık söz ettiren LR Proplis Krem özellikle soğuk ortamlarda bulunanlar için de çok etkilidir. Kullandıktan sonra etkisini sizde hissedeceksiniz.
  •  Aloe Vera Sivera İçecek: Isırgan otu özü içeren Aloe Vera Sivera içeceğimiz özellikle içindeki özün de özelliği olan bağırsak onarıcıdır. Sadece krem ile sonuç almanız çok zordur, bunun için içecek takviye almanızı da tavsiye ederim.
  • Saç Diplerinde DöküntüMicrosilver şampuan bu gibi durumlar için çok özeldir. Özellikle duş sonrası da şampuanımıza ait olan spreyi de saç diplerine masaj yaparak yedirmelisiniz.

Sedef:

Dermaintense krem: Sabah, Akşam problem yaşadığınız bölgeye uygulanmalıdır ve diğer hiç bir ürün ile karıştırmamanızı öneririm.

Aloe Vera Sivera içecek: Yukarıda için önerdiğimiz Sivera içeceğimizi Egzama için de kullanmanızı öneririz. İçerdiği ısırgan otu özü gerçek anlamda çok etkili olduğundan sadece krem pek çözüm olmayacaktır. Bu yüzden bu ikili kombini demenizi tavsiye ediyoruz.

Not: Ürünlerimiz ilaç değildir. Sadece destek ürünü olarak kullanabilirsiniz.

Önerilen ürünler ilaç değildir! Ürünleri kullanmadan önce lütfen önce doktorunuza başvurunuz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir