Menu

LR Aloe Vera Traş Jeli ve Traş Köpüğü

LR Erkekleri unutmadı ve erkekler için özel seri olan bakım ürünlerinden sizlere bahsetmek istiyorum. Özellikle bu ürünlerin cildi besleyici ve destekleyici yapılandıran özel bitkisel etken maddeler mevcuttur. Traş öncesi ve sonrası bakım için bir erkeğin ihtiyacı olan tüm ürünler LR Aloe Vera serisinde mevcuttur. Bu arada eşime hediye olarak aldığım Aloe Vera Traş Seti kullanım sonrası eşime sorduğumda bana ürünün gerçekten çok kaliteli ve cildi tahriş etmiyor ve besliyor demesi üzerine bu ürünlerden sürekli kullanacağını da bana bildirmiş olması beni mutlu etti.

LR Aloe Vera Traş Köpüğü

Traş köpüğü deyip geçmeyin gerçekten diğer piyasa ürünlerinden ayıran pek çok özelliği mevcuttur. İçeriğinde cilde zarar verecek hiç bir etken madde yoktur. Ayrıca sakalı yumuşatıcı bitkisel özel karışım bulunmaktadır. Ayrıca eşimin söylediğine göre kısa sürede sakalı yumuşatıyor ve sakal traşına hazır hale getiriyor.

LR Aloe Vera Traj Jeli

Bu ürünü de traşınız bittikten hemen sonra cildinizin rahatlaması ve mikroplardan arındırması için yüzünüze sürmeniz gerekir. Çok harika bir kokuya sahip ve cilde yumuşak bir doku hissiyatı veriyor. Ayrıca bu ürünümüzde tamamen doğal ve bitkisel karışım ürünüdür.

Aloe Vera Erkek serisinde yer alan bu ürünlerini deneyin derim. Ön yargılı olmayın piyasadaki pek çok üründen daha kaliteli ve fiyatları neredeyse aynı. Doğal olanı varken neden kimyasal olanı tercih edelim ki?

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir