Menu

LR Aloe Vera MSM Vücut Jeli Cilt Lekelerini Nasıl Açıyor?

LR Cilt Lekesi Aloe Vera MSM Vücut Jeli

Cilt lekelerinde başarılı olan LR Aloe Vera MSM Vücut Jeli hakkında sizlere bilgi vermek için bu yazımı sizler ile paylaşmak istiyorum. Pek çok kişinin cilt lekelerinde nasıl açılma yapar? veya cilt renk tonunu nasıl açar? şeklinde sorular geliyor ve ben de bu sorularınızın havada kalmaması adına burada sizlere ürünü ve nasıl lekelerde başarılı olduğunu anlatmaya çalışacağım.

Aloe vera msm vücut jeli hangi lekelerde başarılı ve nasıl uygulanmalı?

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var, cilt lekeleri farklı olabiliyor, güneş lekesi, doğum lekesi, çil ve benzeri lekeler olabiliyor ve bu lekelerde kullanılan Aloe Vera MSM Vücut Jeli bir kaç LR ürünü ile beraber kullanıldığında güzel sonuçlar alınıyor. Ama burada asıl işlevi gören ürünümüz tabi ki, Aloe Vera MSM Vücut Jelidir.

Diğer yardımcı ürünleri ve etkilerini de sizlere söyleyeyim dilerseniz, öncelikle cilt lekeleri için kullanılacak genel ürünler; Aloe Vera MSM Vücut Jeli ve beraberinde kullanılacak ürünler; Aloe Vera Acil Yardım Spreyi, Aloe Vera Yüz Peelingi, Aloe Vera Güneş Kremi 50 SPF bu ürünler ile birlikte kullanıldığında 10 kişiden 8’inde çok olumlu sonuç alındığını sizlere söyleyebiliriz.

Bu arada ürünün adı olan Aloe Vera MSM Vücut Jeli aklınızı karıştırmasın ürün 2 amaçlı kullanılabildiği için adı bu şekilde ayrıca eklem ağrıları ve genel vücut ağrılarına da iyi geldiği için ürün isimi bu şekildedir. Ürün lekeler için yüz bölgesinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

LR Cilt Lekesi Ürünleri

Tek tek ürünlerin ciltte göstermiş olduğu etkileri;

LR Aloe Vera Acil Yardım Spreyi: Cilde ilk uygulanacak üründür ve içerisinde bulunan ve cilde faydalı pek çok bitki etken maddeleri yer almaktadır. Lekeli olan yere sıkılır ve 2-3 dakika sonra diğer ürüne geçilir.

LR Aloe Vera MSM Vücut Jeli: Bu üründen zaten size bolca bahsettik ama yine bahsedelim, içerisinde bulunan bitkisel etken maddeler sayesinde (ayı üzümü) ciltte renk açma işlemi yapar. Methyl-Sulfonyl-Methan (MSM) açılımı olup, eklem sıvısında bulunan kükürt bileşendir. Cildimize rengini veren melanin pigmentleridir. MSM koyu renk pigmentler yerine açık renk pigmentlerin üretimini arttırarak lekelerin açılmasına yardımcı olur. Kullanımı ise günde 2 kere leke olan bölgeye sürülür.

LR Aloe Vera Yüz Peelingi: Peeling işlemini yapmamızda ki amaç ise ölü deriden arınıp, taze deriyi alttan öne çıkartmaktır. Doğal Aloe Vera jeli ile üretilen peeling ise burada çok etkili, hem cildi onarıyor hem de ölü deriyi nazikçe cildinizden uzaklaştırarak taze derinin çıkmasını sağlıyor. Bu da leke açma işleminin bir parçası diyebiliriz. Kullanımı haftada 3 defa (duş aldığınız esnada kullanılması önerilir)

LR Aloe Vera Güneş Kremi 50 SPF: Evet arkadaşlar hepsini uyguladık ve yaptığımız bu güzel çalışmayı bir de korumamız lazım değil mi? Bu krem ile leke oluşumunu önlemek ve yapmış olduğumuz işlemi de bir nevi korumak için güneşten kendimizi bu krem sayesinde koruyoruz. Bu sayede tam anlamı ile cilt lekerine karşı gerçekten savaşmış oluyoruz. Tabi bu savaşın kazananı biz oluyoruz:)

Sadece Aloe Vera MSM Vücut Jeli kullansam lekelerim geçer mi?

Sadece MSM vücut jelini kullanırsanız lekelerinizin görünümünde belki çok hafif bir açılma olur, ama yukarıda bahsettiğim ürünler ile uygulamazsanız eğer emin olan çok etkili ve hızlı olmayacaktır. Yukarıdaki ürünlerin özelliklerini ve ciltteki etkilerini okuduktan sonra eminim beni anlamışsınızdır.

Bu arada bu ürünleri kullanmaya karar verdiniz ve lekelerinize savaş açtıysanız eğer, kesin kararlı olun ve çabuk pes etmeyin ürünleri düzenli kullanmanız önemli, ne kadar düzenli kullanırsanız eğer o kadar çabuk sonuca ulaşırsınız.

LR ürünlerin üyelik indirimli alabilmeniz veya bize soru sormak için aşağıdaki formu doldurunuz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

bir cevap var “LR Aloe Vera MSM Vücut Jeli Cilt Lekelerini Nasıl Açıyor?

  • 12 yaşındaki bir çocuğun kahverengi olan beni için LR MSM vücut jeli uygun mu?

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir