Menu

LR Aloe Vera Gündüz ve Gece Kremi Özellikleri

Gündüz ve Gece Kremi İle Cildinize Gereken Bakımı Yapın!

Yeni bir ürün tanıtım yazımızdan sizlere merhaba diyorum öncelikle, sizlere devamlı olarak LR ürünleri hakkında paylaşımlar yapıyorum ve daha önce de dediğim gibi ürünleri denemeden ürünlerin paylaşımını yapmıyorum ki, bizzat ürünleri kendim denemem lazım ki ürünler hakkında ki görüşlerimi sizlere net olarak anlatayım. LR Aloe Vera Gündüz Kremi ve LR Aloe Vera Gece Kremi ürünlerini kullandım ve sizlere ilk izlenimlerimi detaylı olarak anlatacağım. Ürünleri sırası ile anlatırsam daha iyi olacak karışıklık sağlamamak ve karşımızdakinin de kafasını karıştırmamak adına.

Aloe Vera Gündüz Kremi:

Gündüz kremi özelliklerini sizler ile hemen paylaşayım, öncelikle ürünün yine Aloe Vera özü içermesi ve Aloe Vera’nın insan cildinde onarıcı ve yapıcı özelliğini daha önceki yazılarımda paylaşmıştım bunu yazarak ta sizlere hatırlatmış olayım. Gündüz kremi içeriğinde Kivi özü mevcut ve kivi özü de cildi tazeleme görevi üstlenir. Aynı zamanda ürünün içeriğinde yer alan Kivi de cilde kazandırılan C vitamini de yer alır.

Hafif ve zarif kokusu gerçekten mevcut ayrıca cilde gerekli oranda nem sağlayarak cilde istediğini verir. Ayrıca bu ürünü kullanınca cildimin pürüzsüz ve yumuşak olduğunu fark ettim. Ayrıca makyaj öncesi kullanımda gün boyu taze ve pırıl pırıl bir cilde sahip olursunuz. Bu ürün tam anlamı ile bitkisel bir mucize cildinize zengin içerikleri ile güzellik katar.

Aloe Vera Gece Kremi:

Gece kremi de adından da anlaşıldığı üzere geceleri uygulayabileceğimiz ve yatmadan önce sürülen kremimiz. Bu kremin içeriğinde yer alan organik zeytin özü ve zeytin yağı cildi canlandırarak gerekli oranda cildinize nem sağlıyor. Geceleri siz bu ürünü sürüyorsunuz ve gerisini ürünün içeriğindeki değerli bileşenlere bırakıyorsunuz. Bu bileşenler de bitkisel olunca cildinize istediğiniz vitaminleri gerçekten vermiş oluyorsunuz.

Kullandıktan sonra geceleri cildinizi yeniliyor ve cilde gerekli esnekliği, parlaklığı kazandırıyor. Ayrıca Serinletici etkisine sahip olduğunu gözlemledim ve göz altındaki halkaları, göz yaşı keselerini de rahatlatıyor. Son olarak göz bölgesinde gözle görülür tonda aydınlık görünmesini sağlıyor.

 

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

5 Yorum var “LR Aloe Vera Gündüz ve Gece Kremi Özellikleri

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir