Menu

LR Aloe Vera 24 Saat Nemlendirici Serum

LR Aloe Vera 24 Saat Nemlendirici Serum

Aloe Vera 24 Saat Nemlendirici Serum bu ürünümüz de yeni ürünler arasında yerini aldı ve çokta güzel oldu. Özellikle kış aylarına girdiğimiz şu dönemlerde nemlendiriciye özellikle de Aloe Vera içeren bir nemlendiriciye çok ihtiyacımız olacağını da buradan belirtmek isterim. LR tam zamanında bize yetişti ve artık cildimizde matlaşma, çatlama, kuruluk gibi sorunları LR Aloe Vera 24 Saat Nemlendirici Serum ile çözeceğiz!

Cildinize tazelik ve canlılık katacak olan yeni ürünümüzden genel olarak sizlere bahsedelim. %50 saf Aloe Vera yaprak jeli ve Moisture Trap™ Teknolojisi ile cildinize 24 saat boyunca en uygun nem desteği oranını sağlar. Ayrıca cildinize nemi hapseder. Bunlar olduktan sonra sonucu mu merak ediyorsunuz? Cevap: Cildinizde daha fazla elastikiyet, canlılık ve bütün bir gün boyunca taze ve parlak bir görünüm.

  • Cildinizi 24 saat boyunca nemlendirir.
  • Cildinizin nem oranı seviyesini maksimum dereceye çıkartır.
  • Cilt elastikiyeti ile en iyi hale getirilir.
  • Cilde parlaklık ve tazelik katar ayrıca en iyi görünümü elde eder.

Aloe Vera 24 Saat Nemlendirici Serum Nasıl Kullanılır?

Yeni çıkan ürünümüz ile ilgili kullanım hakkında sizlerden tahmin ettiğim üzere pek çok soru gelecektir. Bunun için sizlere Aloe Vera 24 Saat Nemlendirici Serum nasıl kullanılır? bunları detaylı olarak paylaşacağım.

Soğuk ve rüzgarlı havalarda yıpranan cildinize uygulayabileceğiniz en uygun üründür. Zengin içerikli günlük krem veya yapılı nemlendirici kullanmanız fark etmez. Tüm günlük bakım uygulamalarının öncesinde mutlaka ön hazırlık olarak  Aloe Vera 24 Saat Nemlendirici Yüz Serumu ürününü kullanmalısınız.

Aloe Vera 24 Saat Nemlendirici Yüz Serumu sabahları ve akşamları yüzünüzü yıkadıktan sonra yüzünüzün her bölgesine uygulayın. Daha sonrasında ise dilediğiniz Aloe Vera bakım ürününü uygulayabilirsiniz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir