Menu

Kırışıklık kremi önerileri ve fiyatları

Kırışıklık Kremleri

Cilt bakım ürünleri arasında kırışıklık karşıtı kremler yani anti-aging ürünleri arasında kaybolmayın. Sizlere en etkili ve hangi yaşa göre hangi kırışıklık kremi kullanılır hepsini detaylı bir biçimde sizlere anlatacağım. Öncelikle ben kendimi sizlere tanıtayım, ben Güzellik Uzmanı Estetisyen Sibel Ay yaklaşık 12 yıldır estetisyenim kendi kurduğum güzellik merkezim de kendi iş yerimde ben bu deneyimlere sahip oldum.

O kadar çok ürün ile tanıştım ki, sizlere benim de geç fark ettiğim fakat çok güzel sonuçlar aldığımız Almanya’dan ithal gelen ve çok etkili özel kırışıklık önleyici (koruyucu) ve kırışıklık açıcı ürünlerden bahsedeceğim.

Sizlere bir konuda uyarıda bulunmak istiyorum; Kırışıklık karşıtı kremler kullanmaya başlamadan önce dikkat etmeniz gereken hususlar, cilt tipinize uygunluğu, yaşınıza göre uygun olan kırışıklık kremlerini tercih etmenizdir.

Farklı özelliklere sahip olan önereceğim ürünlerden kendinize uygun olan ürünü aşağıda sunduğum ürünlerden seçebilirsiniz. Kesin emin olamadınız ve detaylı bilgi almak istiyorsunuz o zaman sitemizde bulunan WhatsApp destek hattından bana sorabilirsiniz.

1- Zeitgard Racine Bakım Seti ( Fiyatı: 99,90 TL )

Yaşlanma belirtilerinin başladığını hissettiğiniz anda kullanabileceğiniz bu bakım seti içerisinde 3 adet kırışıklık karşıtı ürün bulunmaktadır.

 • Zeitgard Racine Gündüz Kremi
 • Zeitgard Racine Gece Kremi
 • Zeitgard Racine Göz Kremi

30 yaş ve üzeri için uygun olan Zeitgard Racine Set cildinize güzel bir bakım sağlar, aynı zamanda yapmış olduğu etkili nemlendirme sayesinde cildiniz her zamankinden daha canlı, parlak görünüme kavuşur. Aynı zamanda kırışıklık oluşmasını önlemesi ve hücre yenileyici özelliği sayesinde de kırışıklık çizgilerinizi yok etmeye odaklı bir üründür. Ayrıca bu ürünleri set halinde değil de tek tek almanız da mümkündür. Tekli fiyatlar için formu doldurarak destek alabilirsiniz.

Not: Bu seti ayrıca üyelik indirimi ile almak için lütfen sitemizde bulunan üyelik bilgi başvuru formunu doldurun. Çok güzel bir indirim mevcut bilginiz olsun.

Kırışıklık Kremi Zeitgard Racine Set

 

2- Zeitgard Nanogold Anti-Aging Set ( Fiyatı: 179,90 TL )

Çok zengin içerikli ve kırışıklık kremleri arasında 30 yaş ve üzeri için çok güzel bakım sağlayan settir. Bu setin genel özelliği altın ve ipek protein kombinansyonundan oluşmasıdır. Ayrıca çok etkili bir UVA kalkanı oluşturarak sizi güneş ışınlarından oluşan kırışıklıklara karşıda ciddi şekilde koruyor.

 • Zeitgard Nanogold Gündüz Kremi – Kırışıklık Karşıtı Krem
 • Zeitgard Nanogold Gece Kremi – Kırışıklık Karşıtı Krem

Cildinize kattığı özellikler kısaca; Cildinizi canlandırır, parlaklık katar, ipeksi bir yumuşaklık cildinize kazandırır, cildinizin yeniden yapılanmasını sağlar.

Not: Bu seti ayrıca üyelik indirimi ile almak için lütfen sitemizde bulunan üyelik bilgi başvuru formunu doldurun. Çok güzel bir indirim mevcut bilginiz olsun.

Kırışıklık Kremi Zeitgard Nanogold Set

3- Zeitgard Beauty Diamonds Set ( Fiyatı: 279,90 TL )

Bu serimizde ise 40 ve 50 yaşlar için uygun olan ürün setimiz Zeitgard Beauty Diamonds Set. Bu seti ben daha çok 40 yaş ve 50 yaş üzerine öneriyorum. Çok özel bir toparlayıcı özelliğe sahip, ayrıca kırışıklıklara yoğunluk göstererek ciddi oranda kırışıklıklarda açma işlemi yapıyor. Mimik çizgilerinizi de açmaya odaklı olarak yoğunluk gösterdiğini de bilmenizi isterim.

 • Zeitgard Beauty Diamons Gündüz Kremi
 • Zeitgard Beauty Diamons Gece Kremi
 • Zeitgard Beauty Diamons Göz Kremi

Ürünün genel özellikleri ise; Cildinizi şımartan Elmas etken maddeleri içeriyor olmasıdır. Özel bir yapıya sahip olup, etkin bir şekilde Anti-Aging özelliğini size sunar. Cildi dış etkenlerden oluşan olumsuzluklara karşı bir kalkan gibi korur ve cildinizin sıkılaşmasını sağlar. Lüks ve modern bakım setidir kendine değer veren kişilere önerimdir.

Not: Bu seti ayrıca üyelik indirimi ile almak için lütfen sitemizde bulunan üyelik bilgi başvuru formunu doldurun. Çok güzel bir indirim mevcut bilginiz olsun.

 

4- Zeitgard Serox Professional Set ( Fiyatı: 479,90 TL )

Kırışıklık kremi olarak düşünmeyin durumu tam anlamı ile bir bakıma ihtiyacınız var ise bu set tam size göre diyebilirim. Daha profesyonel ve daha hızlı etki ve daha kalıcılığı olsun diyorsanız Zeitgard Serox Seti almanızı öneririm.

Mimik kırışıklıklarına ve göz çevresi kırışıklıklarına doğrudan müdahale edebileceğiniz ve sizi daha genç daha canlı bir görünüme kavuşturacak olan bu seti kullanmanızı öneririm. 40 yaş ve üzeri için kullanıma uygun olan ve her cilt tipine uygun olan bu özel setin içeriğinde neler var bir bakalım ve detaylara geçelim;

 • Zeitgard Serox Intensive Result Cream (yoğun kırışıklık karşıtı krem)
 • Zeitgard Serox Intensive Result Serum (yoğun kırışıklık karşıtı serum)
 • Zeitgard Serox Wrinkle Care (mimik kırışıklıklarına doğrudan etki)
 • Zeitgard Serox Eye Peds (göz çevresi kırışıklıklarına doğrudan etki)

Güzellik merkezi kalitesinde profesyonel ürünlerdir. Kişi kendisine kolay bir şekilde uygulayabilir, bir başkasının uygulamasına gerek yoktur.

Almanya’dan özel gelen bu anti-aging seti kullanıp memnun kalmayanı açıkçası görmedim diyebilirim. Set içeriğinde bulunan ürünler yüzün her bölgesine adım adım uygulanması için tasarlanmış kırışıklık karşıtı ürünlerdir. Not: Derin kırışıklıklarda da çok etkili bir üründür.

Not: Bu seti ayrıca üyelik indirimi ile almak için lütfen sitemizde bulunan üyelik bilgi başvuru formunu doldurun. Çok güzel bir indirim mevcut bilginiz olsun.

Kırışıklık Kremi Zeitgard Serox Set

 

5- Zeitgard PowerLift ( Fiyatı: 63,50 TL )

Kırışıklık kremi olarak size alternatif pratik bir şekilde bütçenize de uygun bir ürün önermem gerekirse bu kırışıklık kremi Zeitgard PowerLift olur. Hem bayan hem de baylar için uygun olan bu ürünü her cilt tipi kullanabilir. Ayrıca her 25 yaş ve üzerine uygundur. Kırışıklık oluşumunu önlemek ve kırışıklık oluşmaması için koruma sağlamak için bu ürünü gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Zeitgard PowerLift Kırışıklık Kremi özellikleri; Bay bayan kullanımına uygun, cildi nemlendirir ve canlandırır, daha fazla enerji ve elastikiyet sağlar, Oat-Peptid, Hyaluronik asit, yosun ekstresi ve 7 çeşit bitki özü karışımı sayesinde cildinizin nem dengesinin korunmasını ve kırışıklık karşıtı etkisiyle daha canlı bir cildin oluşmasını sağlar.

Not: Bu seti ayrıca üyelik indirimi ile almak için lütfen sitemizde bulunan üyelik bilgi başvuru formunu doldurun. Çok güzel bir indirim mevcut bilginiz olsun.

Kırışıklık Kremi Zeitgard PowerLift

 

6- Zeitgard Gece Maskesi ( Fiyatı: 61,90 TL )

Kırışıklık karşıtı anti-aging özelliğine sahip yeni bir ürün. Pratik, kolay kullanımı sayesinde siz uyuduğunuz anda uyguladığınız maske gece cildinize yoğunlaşıp, kırışıklıklarınızı ve mimik çizgilerinize etki sağlar. Siz uyuyun gerisini Zeitgard Gece Maskesine bırakın. Kullanımı çok kolay ve pratik olan bu maskeyi de haftada 1 kere uygulamanız size yeterli olacaktır.

Cildinizi gece boyunca yeniler, sağladığı özellikleri ise; Gündüze göre gece sağladığı bakımı daha etkilidir, Jojoba yağı sayesinde cildinizin nem oranını en uygun seviyede tutar, ultra filling spheres etken maddesi Anti-Age etkisi gösterir, içerdiği şizandra üzümü cildinizi tazeler.

Not: Bu seti ayrıca üyelik indirimi ile almak için lütfen sitemizde bulunan üyelik bilgi başvuru formunu doldurun. Çok güzel bir indirim mevcut bilginiz olsun.

Kırışıklık Kremi Zeitgard Gece Maskesi

7- Aloe Vera Doğal Bakım Seti ( Fiyatı: 169,90 TL )

Cildinize kırışıklıklar için genel doğal bir bakım uygulamak istiyorsanız eğer ve kırışıklık oluşumunu yavaşlatmak istiyorsanız Aloe Vera Doğal Bakım Seti sizin için en uygun settir. Set içerisinde bulunan 3 adet üründe de Aloe Vera yaprak jeli özü bulunmaktadır.

Biliyorsunuz ki, hücre yenileyici özelliği olan bir bitki ve Almanlar’da bunun farkına varmış ve Aloe vera tarlaları kurarak çok güzel bir işe imza atmıştır. 33 yıllık bir firmanın üretmiş olduğu ürünler tamamen testler, tecrübeler üzerine bantlardan çıkmakta olup, sizin için en iyi hale getirilerek sizlere sunulmuştur.

 • Aloe Vera Gündüz Kremi (%50 Aloe vera jeli içerir)
 • Aloe Vera Gece Kremi (%50 Aloe vera jeli içerir)
 • Aloe Vera Göz Kremi (%50 Aloe vera jeli içerir)

Kendine değer veren ve doğal bakımdan yana olanların tercihi bu set olabilir diye sizler ile paylaşmak istedim. Bu set ile günlük bakımınızı cildinize rahatlıkla uygulayabilir ve farkı sizde görebilirsiniz.

Not: Bu seti ayrıca üyelik indirimi ile almak için lütfen sitemizde bulunan üyelik bilgi başvuru formunu doldurun. Çok güzel bir indirim mevcut bilginiz olsun.

Kırışıklık Kremi Aloe Vera Set

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir