Menu

Ergenlik Sivilcelerine ”Microsilver Plus Yüz Bakım Seti”

http://www.isortagiol.com/

Ergenlik döneminin en sıkıntılı ve en şaşalı dönemini sizler de bilirsiniz ki, sivilce ve ileri boyut olarak akne problemleridir. Gençlerimizin çoğunda ortaya çıkan bu sivilce ve akne dönemini en kısa bir şekilde atlatmak isteyenler için önerim LR Microsilver Plus Yüz Bakım Setidir. Ürünü daha önceki yazılarımızda da anlattık ama sitemize gelen yorumların çoğunluğunda ”Ergenlik Sivilceleri Nasıl Geçer? ve Hangi Ürünü Kullanmalıyım?” şeklinde pek çok sorular almaktayım. Bunun üzerine bu yazımı sizler ile paylaşma gereği duygum ki, inanın yorumlara yetişmekte bazen zorluk çekiyorum. O yüzden sizlere sesimi en güzel bu sayede duyururum diye düşündüm.

Sizlere eşimin kardeşi üzerinde yaşadığımız bir tecrübeyi paylaşmak istiyorum ve öncesi sonrası resmini de ilerleyen günlerde sizler ile sitemiz üzerinden paylaşacağımı da bilmenizi isterim. Eşimin kardeşi 18 yaşında ve cildinde sivilce mi ararsınız akne mi, yüzü baya bir harita gibi olmuştu ve benim ona önerdiği Microsilver Plus Yüz Bakım Setini ortalama 20 gün düzensiz olarak kullanmasına rağmen, çok etkili hızlı bir iyileşme süresine girdiğini gördük. Kendisi de bu kremlerin bu kadar büyük etki edeceğine ilk başta inanmamıştı fakat kullandıkça anladı ki, bu kremlerin gerçekten sivilcelerin ve aknelerin düşmanı.

Daha sonrasında bana çok teşekkür etti ve kendisinde daha eskiden kalan sivilce izleri için de ürün tavsiye etmemi istedi. Tabi ona Zeitgard 1 yüz temizleme cihazı önerdim. Ürünü aldı ve kullanmaya başladı bakalım cihaz ile nasıl bir sonuç alacak hep birlikte göreceğiz. (Bunun görsel paylaşımlarını sizlere dediğim gibi sitemiz üzerinden paylaşacağız.)

Sivilce ve Akne Düşmanı Microsilver Plus Yüz Bakım Seti Özellikleri;

Öncelikle setimizin içeriğinde 2 adet ürünümüz mevcuttur. 1- Microsilver Plus Yüz Yıkama Kremi 2- Microsilver Plus Yüz Kremi evet bu 2 ürünü sivilce ve akne problemleri için kullanıyoruz. Nasıl kullanmanız gerektiğini sizlere kısaca anlatayım. Bu ürünleri sabah akşam günde 2 kere olmak üzere kullanmanızı öneriyorum. İlk önce Yüz Yıkama Kremini kullanıyorsunuz. İyice köpürttük’ten sonra yüzünüzü onun ile köpürtüyor ve daha sonra su ile duruluyorsunuz.

Durulama bittikten hemen sonra Yüz Kremini sadece sivilce ve akne olan bölgelere sürüyorsunuz. Yüzünüzün tüm bölgesine sürmenizi önermiyorum, aksi halde sivilce ve aknelerinizi diğer bölgelere de sıçratmış olma ihtimaliniz yüksektir. İşlem bu kadar bunu düzenli olarak ortalama 1-2 ay kullanmanız gerekiyor, ilk etapta yüzünüzün başka yerlerinde beliren sivilceler olabilir biz buna cilt kusması diyoruz. Bu çok normal cildinizin anti bakteriyel kremlere karşı verdiği bir tepkidir bu. Bu yüzden korkmanıza gerek yok siz kullanmanıza devam ediniz.

Microsilver Plus Yüz Bakım Seti İçindekiler;

Adından da anlaşıldığı üzere içerdiği Gümüş ve anti bakteriyel pek çok etken madde sayesinde cilt üzerinde bulunan bakteriyel maddeleri yok etmeye odaklı bir üründür. İltihabı kurutmaya yarar ve sivilce oluşumunu da önlemede yardımcı olur. Bu ürünler pek çok testlerden geçiyor ve bu şekilde insanlara sunuluyor. Kısacası ergenlik döneminizde yaşayacağınız sivilce ve akne problemleri için en etkili ve sizi yormayacak doğal tedavi yöntemi budur.

Güzellik Uzm. Est. Sibel Ay LR Ekibi

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir