Menu

Parmak Ucunda Oluşan Kızarıklığa Önerdiğim LR Ürünleri

 

Bir başka cilt problemi olan parmak ucunda oluşan kızarıklık hakkında kullanılmasını önerdiğim ürünleri sizler ile paylaşmak istiyorum. LR’ın mucize ürünlerinin cilt rahatsızlıklarına iyi geldiğini ve çok uyumlu birer yardımcı ürün olduklarını da buradan bir kez daha hatırlatmakta faydası olur diye düşünüyorum. Öncelikle Parmak Ucunda Oluşan Kızarık problemini biraz tanıyalım ve bu hastalık nasıl olur, hangi yol ile insan cildinde belirir öğrenelim.

Aşağıda Parmak Ucunda Oluşan Kızarık durumunu anlatmadan önce sizlere Parmak Ucunda Oluşan Kızarıklar ile ilgili kısa bir bilgi vermek istiyorum. LR iş ortaklarım arasında Parmak Ucunda Oluşan Kızarık problemi geçiren bir iş ortağımızın benim de önereceğim ürünler sayesinde 15 günde Parmak Ucunda Oluşan Kızarıklıktan yardımcı ürün olması sayesinde kurtulmuş ve LR ürünlerinin yardımcı ve destekleyici özelliği ile kendisi de inanmaya başlamıştır:) Kendisine geçmiş olsun diyoruz ve onun da vesilesi ile burada pek çok kişiye bu yazımız ile yardımımızın olacağını da bilmesini isteriz.

Parmak Ucunda Oluşan Kızarık Nedir?

Halk arasında Parmak Ucunda Oluşan Kızarık diye adlandırılan cilt problemi genelde parmaklarda görülür. Kan akışının tıkanmasına neden olduğundan dolayı parmakta şişlik oluşur ve bu şişliğin içerisinde de Apne yani iltihap yerini alır. Genellikle eli çok su ile temas eden veya bir başka şekilde daha önceden kesilmiş işe parmak oradan mikrobu alması ile birlikte Parmak Ucunda Oluşan Kızarık oluşur.

Ayrıca Parmak Ucunda Oluşan Kızarığın bir başka çeşidi de mantar iltihaplanması olmasıdır. Tırnak altında etin şişmesi ile birlikte tırnağın şişliğe batması sonucu çok acı veren bir rahatsızlıktır. Bu durumlarda tırnak etten ayrılabilmektedir. Parmak Ucunda Oluşan Kızarıklıktan kurtulmak için asıl amaç şişen etin içerisindeki iltihabı boşaltmaktır. Bu boşaltma sistemini de cerrahi müdahale olmadan önereceğim LR ürünleri ile denemenizde fayda vardır.

Parmak Ucunda Oluşan Kızarık için önerdiğim LR ürünleri:

  • (Aloe Vera Box Set)
  • Aloe Vera Acil Durum Spreyi 
  • Aloe Vera Konsantre Jel Krem 
  • Aloe Vera Propolis Krem 

Ürünlerin kullanımı:

  • Aloe Vera Acil Durum Spreyi ile ilk önce Parmak Ucunda Oluşan Kızarık olan bölgeye sıkıyorsunuz ve yaklaşık 2 dakika sonra diğer ürünlere geçmenizi öneriyoruz.
  • Aloe Vera Konsantre Jel Kremi Parmak Ucunda Oluşan Kızarık olan bölgeye sürüyorsunuz ve sürdüğünüz kremi cildiniz emdikten sonra diğer ürüne geçiyorsunuz.
  • Aloe Vera Propolis Krem ürününü yine aynı bölgeye sürüyorsunuz.
  • Bu ürünleri günde 2 kere kullanmanızı öneririz. (Sabah, Akşam)

Not: Bu ürünleri kullandıktan sonra güneş ile temas halinde cildinizde kabarma, kızarıklık gibi durumlar yaşanabilir. Bu yüzden güneşe sürekli çıkıyorsanız eğer, en son güneş koruyucu kullanmanızı öneririz. Eğer çıkmıyorsanız güneşe normal kullanıma devam edebilirsiniz.

Önerilen ürünler ilaç değildir! Ürünleri kullanmadan önce lütfen önce doktorunuza başvurunuz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

bir cevap var “Parmak Ucunda Oluşan Kızarıklığa Önerdiğim LR Ürünleri

  • Merhaba ben üyesi gerek yok indirim istiyorum ama ben sivilce akne ve kırışıklıklarcok problem kullanicilari bana yardımcı icra eden

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir